Masáže, kosmetika, poradenství

Co jsou PROTEINY a proč je potřebuji ?
PROTEINY jsou jednou ze tří klíčových živin a tvoří nezbytnou součást každé buňky v těle !

" kolik člověk sní proteinů, tak se cítí, tak i vypadá !"
Jako jejich "stavební kameny" slouží tzv. aminokyseliny, ze kterých se struktura skládá. Různé proteiny se v těle podílí na různých funkcích, mezi které patří například tvorba svalové hmoty či regenerace svalů a kostí. Všechny tyto funkce jsou nesmírně důležité pro správnou funkci organismu - proto je denní příjem adekvátního množství kvalitních proteinů podmínkou pevného zdraví.

Mám dostatečný příjem?

Pokud váš příjem proteinů nepokrývá nutriční potřeby, je pravděpodobné, že je pro vás obtížné dodržovat vyváženou stravu a dosáhnout svých cílů. Proto doporučujeme, aby proteiny tvořily 15-30% denního příjmu energie.
Pokud cvičíte, vyžaduje vaše tělo ještě vyšší příjem plnohodnotných proteinů, aby mohlo vytvářet a udržovat svalovou hmotu a regenerovat se. Proto vždy upravte složení jídelníčku podle svého aktuálního režimu a zvyšte příjem proteinů, pokud jste fyzicky aktivnější. (o radu požádejte svého osobního výživového poradce)

Co bych měl/a jíst a pít ?

Ideální je každý den konzumovat kombinaci proteinů z živočišných i rostlinných zdrojů. Mezi kvalitní zdroje živočišných bílkovin patří libové bílé maso, ryby, drůbež, králík, vejce, nízkotučné mléčné výrobky, které navíc tělu dodávají další důležité minerály jako železo, zinek a také vitamíny skupiny B. Proteiny bývají považovány za "kompletní" či plnohodnotné, protože obsahují všechny esenciální aminokyseliny.
image003.png
image004.png
Dalšími "kompletními" proteiny , jednoduchým zdravým jídlem mé stabilní hmotnosti mohou být:
image005.png
image006.png
Skvělý způsob, jak zvýšit množství bílkovin ve vaší stravě! Tento universální produkt můžete konzumovat dvěma chutnými způsoby. Připravte si jej jako chutnou nízkokalorickou svačinu s vysokým obsahem bílkovin, nebo jako celodenní plnohodnotné jídlo s vynikajícími regeneračními dietetickými účinky
Hlavní výhody:
pilotní studie ukazují, že lidi dodržující dietu SLIM FOOD mohou ztratit 3-5 kg během jednoho týdne doporučená denní dávka: nejvýše 6 sušenek (přibližně 210 g)

-složky produktu obsahují mnoho základních stopových prvků, vitamínů a také zdravé tuky
-produkt představuje vynikající alternativu k vysoce zpracovaným potravinám, chudým na nutriční ​​hodnoty
-poskytuje požadovanou dávku energie
-dává pocit sytosti, nevyvolává pocit hladu
Potravinářský výrobek Slim Food je určen pro ty, kteří hledají jednoduchou, snadno přístupnou a dobře vyváženou dietu.Dodává základní stopové prvky a nutriční složky, které těžko najdete ve vysoce zpracovaných modifikovaných potravinách z důvodu modifikace, stavu životního prostředí nebo kondice půdy. Slim Food se může používat jako kompletní strava (jelikož pokrývá denní potřebu energie lidí, kteří jsou na dietě), nebo jako její doplněk (jako zdravá svačina mezi hlavními jídly, nebo místo vybraného jídla). Produkt je pro organismus a zažívací trakt zcela bezpečný. Obsahuje lepek z pšenice jednozrnky - více v obsahu tohoto letáku. Představuje nabídku praktické a pohodlné stravy pro celou rodinu - pro děti jako zdravé malé občerstvení mezi jídly bez rafinovaného, zpracovaného cukru a umělých sladidel
image007.png
DOPLNĚK PRO DOBROU KONDICI A NÁLADU


Můj oblíbený, ale hlavně ověřený slogan:

" kolik člověk sní proteinů, tak se cítí, tak i vypadá !"

Řešíte-li zlepšení kondice, vytvarování a zpevnění postavy, imunitu nebo vaši nadváhu, či dokonce obezitu, obraťte se na svého osobního výživového WELLU poradce:

STUDIO STYLL Tuchlovice - Kosmetika - Masáže - Pedikúra - Pavla Drnáková - tel.: 725 632 331 nebo 604 474 253
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one